Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Iskierka

PRACUJEMY DLA UŚMIECHU TWOJEGO DZIECKA

ZAPRASZAMY DO NOWEGO PRZEDSZKOLA
W PRUSZCZU GDAŃSKIM - JUSZKOWO

Zaangażowanie wychowawców, miła atmosfera przedszkola, zaufanie rodziców.
DZIAŁAMY OD 2014 ROKU

POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Wybór przedszkola jest decyzją bardzo ważną ponieważ ma wpływ na dalsze kształtowanie i rozwój Państwa dzieci. Naszym zadaniem jest zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój, aby zwiększyć szanse na lepszą przyszłość.

przestrzeń do nauki i zabawy

Wyposażenie sal

W naszym przedszkolu wspomagamy dzieci w rozwijaniu uzdolnień oraz kształtujemy czynności intelektualne, potrzebne dzieciom w codziennych sytuacjach i w dalszej edukacji. Poprzez zapewnienie codziennych zajęć z języka angielskiego stwarzamy dzieciom większe szanse w coraz bardziej wymagającym świecie.

Przyjazna przestrzeń
Iskierka dla Twojego Malucha

Dlaczego Iskierka

Rozwijamy talenty

Wprowadzamy dzieci w świat wartości estetycznych, muzykę, małe formy teatralne oraz sztuki plastyczne. Rozwijamy zdolności manualne i techniczne.

Język obcy

Codziennie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dostosowane do wieku dzieci. Uczymy poprzez piosenki, wierszyki, filmiki sytuacyjne, odgrywanie scenek.

Dbamy o siebie wzajemnie

Uczymy wzajemnych relacji w trakcie zajęć i zabaw, uczymy jak pomagać, jak rozwiązywać konflikty i pomagamy dzieciom zrozumieć ich trudne emocje.

Plan dnia

Organizacja i plan dnia który jest tak układany aby dziecku zapewnić zajęcia edukacyjne i rozwojowe ale z zapewnieniem czasu na zabawę i odpoczynek.

Higiena i czystość

Spełniamy najwyższe standardy higieny w salach i w trakcie podawania posiłków. Dbałość o czystość małych rączek jest dla nas priorytetem.

Przestrzeń sal

Przyjazna przestrzeń i miła atmosfera, kolorowe i ciepłe barwy, kameralne sale, zabawki dopasowane do poszczególnych grup wiekowych.

Grupy wiekowe

Skrzaty

Nasza najmłodsza grupa dzieci 3 i 4-latków

Elfy

Grupa dzieci 5 i 6-letnich

Prace ręczne kształtują wyobraźnię, rozwijają zdolności manualne.
Codzienne zajęcia

Zajęcia plastyczne

Nasze przedszkole wprowadza dzieci w świat wartości estetycznych i rozwija umiejętności wypowiadania się poprzez muzykę, taniec, małe formy teatralne oraz sztuki plastyczne.

Przedszkole ISKIERKA zwiększa szanse edukacyjne dzieci poprzez wspieranie ich ciekawości, aktywności i samodzielności a także kształtowanie tych wiadomości i umiejętności, które są ważne w edukacji szkolnej.

uśmiech twojego dziecka
muzyka, taniec, rytmika, teatr

Zajęcia dodatkowe

Posiadamy do dyspozycji salę zabaw ruchowych. W Sali tej odbywają się wszystkie zajęcia dodatkowe, zajęcia ruchowe, teatrzyki i uroczystości.

Również, gdy pogoda nie pozwala na skorzystanie ze świeżego powietrza wówczas spędzamy tam czas na zabawach ruchowych i świetnej zabawie.

Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Iskierka

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego przedszkola.