Home

u PALLOTYNÓW

Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Iskierka

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" Janusz Korczak

uśmiech twojego dziecka
PRACUJEMY DLA UŚMIECHU TWOJEGO DZIECKA

Zespół Iskierki

Zaangażowanie wychowawców, miła atmosfera przedszkola, zaufanie rodziców.
DZIAŁAMY OD 2014 ROKU

POZNAJ NASZE PRZEDSZKOLE

Wybór przedszkola jest decyzją bardzo ważną ponieważ ma wpływ na dalsze kształtowanie i rozwój Państwa dzieci. Naszym zadaniem jest zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój, aby zwiększyć szanse na lepszą przyszłość.

przestrzeń do nauki i zabawy

Wyposażenie sal

W naszym przedszkolu wspomagamy dzieci w rozwijaniu uzdolnień oraz kształtujemy czynności intelektualne, potrzebne dzieciom w codziennych sytuacjach i w dalszej edukacji. Poprzez zapewnienie codziennych zajęć z języka angielskiego stwarzamy dzieciom większe szanse w coraz bardziej wymagającym świecie. 

Przyjazna przestrzeń
Iskierka dla Twojego Malucha

Dlaczego Iskierka

Rozwijamy talenty

Wprowadzamy dzieci w świat wartości estetycznych, muzykę, małe formy teatralne oraz sztuki plastyczne. Rozwijamy zdolności manualne i techniczne.

Język obcy

Codziennie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dostosowane do wieku dzieci. Uczymy poprzez piosenki, wierszyki, filmiki sytuacyjne, odgrywanie scenek.

Dbamy o siebie wzajemnie

Uczymy wzajemnych relacji w trakcie zajęć i zabaw, uczymy jak pomagać, jak rozwiązywać konflikty i pomagamy dzieciom zrozumieć ich trudne emocje.

Plan dnia

Organizacja i plan dnia który jest tak układany aby dziecku zapewnić zajęcia edukacyjne i rozwojowe ale z zapewnieniem czasu na zabawę i odpoczynek.

Higiena i czystość

Spełniamy najwyższe standardy higieny w salach i w trakcie podawania posiłków. Dbałość o czystość małych rączek jest dla nas priorytetem.

Przestrzeń sal

Przyjazna przestrzeń i miła atmosfera, kolorowe i ciepłe barwy, kameralne sale, zabawki dopasowane do poszczególnych grup wiekowych.

Grupy wiekowe

Motylki

Nasza najmłodsza grupa dzieci trzylatków.
Grupa liczy 16 dzieci i znajduje się na parterze.

Biedronki

Grupa dzieci czteroletnich, licząca około 16 dzieci. Biedronki znajdują się na I piętrze.

Żabki

Nasza grupa starszaków czyli dzieci 5, 6 – letnich. Liczy 15 dzieci. Znajduje się na II piętrze.

Prace ręczne kształtują wyobraźnię, rozwijają zdolności manualne.
Codzienne zajęcia

Zajęcia plastyczne

Nasze przedszkole wprowadza dzieci w świat wartości estetycznych i rozwija umiejętności wypowiadania się poprzez muzykę, taniec, małe formy teatralne oraz sztuki plastyczne.

Przedszkole ISKIERKA zwiększa szanse edukacyjne dzieci poprzez wspieranie ich ciekawości, aktywności i samodzielności a także kształtowanie tych wiadomości i umiejętności, które są ważne w edukacji szkolnej.

 

uśmiech twojego dziecka
muzyka, taniec, rytmika, teatr

Zajęcia dodatkowe

Posiadamy do dyspozycji salę zabaw ruchowych. W Sali tej odbywają się wszystkie zajęcia dodatkowe, zajęcia ruchowe, teatrzyki i uroczystości.

Również, gdy pogoda nie pozwala na skorzystanie ze świeżego powietrza wówczas spędzamy tam czas na zabawach ruchowych i świetnej zabawie.

Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne Iskierka

Zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola. Budynek Iskierki przylega bezpośrednio do Kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej Ojców Pallotynów.

Przy okazji można wybrać się na spacer po pięknym Zielonym Parku.

Lokalizacja

Galeria